Často kladené otázky

 1. Kdo výběr/výběr/listy v PremiumTipping a jsou, co se osvědčilo třetími osobami? Všechny sporty výběry/výběr/složenky, Internet v PremiumTippings jsou pouze u nás. Vzhledem k tomu, že jsme nahrát přesné Bet listy co mockrát jsme denně, je zapotřebí žádný důkaz třetích stran. Všechny zaúčtování dodacích listů jsou uvnitř členských ovládací Panel, stejně jako poslat Email na vás denně. Všechny výběry jsou publikované každý den ráno a také poslat e-mailem před zahájením utkání.
 2. Co je PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com je #1 Premium sportovní sklápěcí web kde poskytujeme zaplatil sportovní vyklápění na hlavní sportovní s Real Bet listy co jsme podíl denně. Sledujte naše sázka uklouznutí a získejte stabilní zisk. My nejsme bookmaker, jsme obchodní webové stránky, které prodává sázkového poradenství, známý jako "spropitné" nebo "tipy" nahráním skutečné Bet listy co mockrát jsme denně v členské oblasti pro důkaz.
  2. Považujeme za sportovní sázky trh akciový trh, ne hra. To je pro investice a doufejme, že zisky.
  3. Vzhledem k tomu, že 95 % sportovních bettors přijít o peníze, určitě potřebovat pomoc s počáteční zisk.
  4. Tak jsme se vybrat nejlepší sportovní sklápěcí s průměrným kurzem 2,00.
  5. Každý den jsme se po Sázkové tipy a příležitosti na našich stránkách, známé jako "spropitné" nebo "tipy" vztahující se k mnoha sportovních.
 3. Jaký Sport tipy vám kryt? Pokrýváme všechny významné fotbal, tenis, ragby, kriket, americký sport
 4. Poskytujete, singly nebo Combo/kombi/akumulátor tipy? Všechny naše tipy jsou Combo/kombi/akumulátor tipy. Vzácný případ poskytujeme tipy na singly.
 5. Co minimum KURZY poskytujete? Naše minimální šance je 2.00 a maximum je závisí na sportovní plán a sebevědomý na tento den.
 6. Máte nějakě Tip nebo jakýkoli Tip záznamy? Ano, naše historie lze nalézt v Tipy Historie
 7. Jak lze přijímat vaše spropitné? Všechny naše každodenní Tippings jsou uvnitř oblasti členských. Neposílejte nám žádný E-Mail. Budeme poskytovat zvratu příště také, tak, že můžete přihlásit se na čas a získat tip.
 8. Kterou měnu, kterou používáte a co je váš podíl na tiketu? Používáme: £ (GBP). Mockrát jsme Max 25 liber na tiketu. Pro jednotlivce záleží upto 250 SYP na tiketu.
 9. Mohu použít váš Premium sklápěcí, tipy z kterékoliv země? Pokud máte připojení k Internetu, nevidíme problém po naše tipy, i v případě, že jste z Offshore ostrovů. Takže ano, není problém, vaše země nezáleží.
 10. Kolik členství náklady pro přístup ke zvratu v PremiumTipping.com? Měsíční předplatné - přístup ke všem výklopné Premium za 30 dní - 9,99 liber
  Čtvrtletní předplatné - přístup ke všem výklopné Premium 90 dní - £24,99
  Pololetní předplatné - přístup ke všem výklopné Premium 180 dní - 39,99 libry
  Roční předplatné - přístup ke všem výklopné Premium za 365 dní - 59,99 liber

  Žádné skryté poplatky. Žádné další poplatky se nevybírají žádné zvláštní tipy. Všechny členství typ bude umožněn přístup ke všem Tipping po celé období trvání předplatného. Všechny členství jsou automaticky obnovovány a můžete zrušit kdykoli uvnitř území členských.
 11. Zatímco jiné stránky nabíjení XXX £/ $/ € na tipy nebo na měsíc, ale je poplatek pouhých 6,99 GBP měsíčně žádný rozdíl v kvalitě? Neexistuje žádný rozdíl v kvalitě. Infact naše kurzy (Min 2.00 &střední kurzy 3,00) a stávky sazba (65%) jsou tak vyšší, než ty stránky nabíjení 100 na tipy/den. Naše 1 úvaha je, členové zisk vrátit. Tak budeme účtovat jen zlomek členských poplatků 6,99 GBP porovnat na jiné stránky.
 12. Kolik Tip poskytnout za den?
  1. Aspoň 1 Tip (akumulátor) za den a minimální 45 + spropitné za měsíc s prům.  Kurzy 2.00
  2. Všechny hlavní sportovní vztahuje.
  3. Skutečná sázka listy jsou společné co mockrát jsme denně.
  4. Tyto všechny fantastické vlastnosti vás to stát jen 9,99 liberServisní poplatek přijímá prostřednictvím kreditní karty, Paypal, perfektní peníze, Bitcoin, Skrill, perfektní peníze a Neteller
  5. Předplatné, které jsou k dispozici na měsíční / 3 měsíce/6 měsíců / 1 rok.
 13. Jak koupit balíček Tipping nebo se stát členem nového zaplatí prostřednictvím kreditní karty / Paypal / Perfect peníze / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. Přejít na Přidej se teď Stránka
  2. Vyberte členství Pass a klepněte na tlačítko Další, budou předány do platební procesor serveru
  3. Jakmile platba dokončena, bude váš účet aktivován do 5-30min. Je-li váš účet není aktivován po 30 min od dokončení platby prosím Kontakt zde
 14. Kolik Tip poskytnout za den?
  1. Aspoň 1 Tip (akumulátor) za den a Minimum 30 + spropitné za měsíc s Avg.  Kurzy 2.00
  2. Všechny hlavní sportovní vztahuje.
  3. Skutečná sázka listy jsou společné co mockrát jsme denně.
  4. Tyto všechny fantastické vlastnosti vás to stát jen 9,99 liberServisní poplatek přijímá prostřednictvím kreditní karty, Paypal, perfektní peníze, Bitcoin, Skrill a Neteller
  5. Předplatné, které jsou k dispozici na měsíční / 3 měsíce/6 měsíců / 1 rok.
 15. Kde získat Tip? Každodenní Tip jsou k dispozici uvnitř členských oblasti a také jsme poslali na váš E-Mail registrovaných
  1. Uvnitř oblasti členských : Aktualizujeme každý den ráno. Přihlášení s detaily a získat přístup
  2. Denní E-mail : Posíláme také denní Tip Email 2 h před 1 tip výběr zápas začít. Ujistěte se, že jste přidali do seznamu bezpečných náš E-Mail (v support@premiumtipping.com)
 16. Je moje informace soukromé??
  1. Jediná informace, kterou máme je váš email, budeme nikdy sdílet
  2. Nemáme ani platební informace; zpracována důvěryhodné zpracování kreditní karty / Paypal / Perfect peníze / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Můžete se odhlásit našeho mailing listu kdykoli v přihlášení k profilu
 17. Můžete sdílet své přihlašovací údaje?
  1. Je přísně zakázáno sdílení své přihlašovací údaje
  2. Nesmíte distribuovat ani prodávat PremiumTipping.com zvratu v žádném případě
  3. Porušení výše uvedených bude mít za následek okamžitý zákaz bez náhrady
  4. Nad politiky je striktně vyžadováno zajistit, že naše placené členství výklopné premium, aby zaplatili za.
 18. Máte vrácení peněz a jak to funguje? Všechny prodeje jsou konečné a všechny poplatky z těchto odběru jsou non vratná.
  Máme ŽÁDNÁ NÁHRADA POLITIKA vzhledem k tomu, že je to 100 % digitální obsah. Předtím, než klepnete na tlačítko Nákup na stránce konečné potvrzení, ujistěte se, že co budete podnikat na zakázku je správná. Pokud narazíte na jakýkoliv problém s naší službou, prosím kontaktujte nás ihned na Lístek podpory
  Máme právo na přístup k účtu Hold/blok, pokud jsme našli každý člen otevřela Paypal spor proti nám i poté, co plný přístup k naší stránce. Doba trvání blokování/bloku mezi 3 dny až 14 dnů podle blokování odběru platby prostřednictvím Paypal.

  Po obdržení našeho platby budeme poskytovat přístup k přihlašovací údaje k e-mailu při placení.
 19. Jak mohu obnovit nebo zrušit své členství? Obnovení : Všechny členství jsou vypláceny prostřednictvím Paypal jsou obnoveny automaticky, takže nemusíte mít strach o členství Expiring.If se nepodařilo obnovit, nebo platba než Paypal, připomeneme vám v den splatnosti. Ručně můžete znovu přihlásit do členské oblasti. Zrušit : Zrušení odběru potřeba pouze pokud jste přihlášeni prostřednictvím Paypal, a to otevřením Lístek podpory s vaším uživatelským jménem a E-Mail.Payment provedené prostřednictvím jiných než Paypal nebude požadováno jakékoli zrušení vzhledem k tomu, že je to jeden z platby. Všimněte si, že po zrušení lze vstoupit kdykoliv máte zájem v budoucnosti. !
 20. Jaký způsob platby přijímáte? Přijímáme všechny hlavní kreditní karty jako Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, perfektní peníze, Bitcoin, Skrill, Neteller a mnoha dalších platební metody.

 

Víza Master karta PayPal Perfektní peníze Bitcoin Skrill NETELLER 18 plus
 

 

 

 

 • Tipy, které poskytujeme jsou skutečné Bet uklouznutí
 •  
 • Min. průměr kurzy 1,75
 •  
 • Jedinečná služba zvratu
 •  
 • Zahrnuje hlavní sportovní
 •