Korduma kippuvad küsimused

 1. Kes select/huvitavat/libisemine PremiumTipping, ja on nad olekus kolmandate isikute? Ainult meie poolt on Valikud/huvitavat/kviitungid Internetti PremiumTippings kõigil spordialadel. Kuna me upload täpse ennustuse kombineed, mida me iga päev kaalul, kolmanda osapoole tõendeid on vaja. Kõiki sisestatud saatelehti sees liige Juhtpaneel on samuti saatke Email teid iga päev. Kõik kirkad on avaldatud iga päev hommikul ja saata Email enne mängu algust.
 2. Mis on PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com on #1 Premium Sport ladestamine sait kus pakume Paide Sport ladestamise kohta Major rajatised koos Real Bet kombineed, mida me kaalul iga päev. Jälgige meie Bet kombineed ja teenida ühtlase kasumi. Me ei ole kihlvedude, oleme kaubandusliku veebilehe müüb kihlveo nõu, tuntud kui "jootraha" või "vihjeid" uploading tõeline Bet kombineed mida me kaalul iga päev liige piirkonnas tõestamiseks.
  2. Arvame, et turg aktsiaturg, ei mängu spordikihlvedude. See on investeeringute tegemise ja loodetavasti kasum.
  3. Kuna 95% sport bettors kaotada raha, nad vajavad kindlasti abi hakanud kasumit teenida.
  4. Niisiis, valime jootraha keskmiselt koefitsiendid 2,00 best Sport.
  5. Iga päev me pärast kihlveo nõuandeid ja võimalusi meie kodulehel tuntud "jootraha" või "vihjeid" seotud erinevatel spordialadel.
 3. Milline spordiala nõuandeid te katta? Me katta kõik suur jalgpall, Tennis, ragbi, kriket, USA Sport
 4. Kas pakute Singles või Combo/Combi/aku Tips? Kõik meie nõuandeid on Combo/Combi/aku Tips. Harvadel juhtudel pakume näpunäiteid Singles.
 5. Millised minimaalsed KOEFITSIENDID pakute? Meie miinimum koefitsiendid on 2.00 ja suurim on sport ajakava ja enesekindel sõltub konkreetse päeva.
 6. Kas teil on vihje ajalugu või mis tahes vihje püügiprotsent? Jah, meie ajalugu võib leida Näpunäiteid ajalugu
 7. Kuidas ma saan oma Tipping? Kõik meie igapäevane Tippings on liikme territooriumil paiknev. Saadame e-kirjade saatmist. Anname ladestamine järgmisel ka, nii et sa lihtsalt login ajal ja saada otsa.
 8. Millises valuutas te kasutate ja mis oma osaluse eest bet libisemine? Kasutame £ (NAELA). Me kaalul Max £25 Bet libisemine. Suur me kaalul upto £250 bet libisemine.
 9. Kasutada oma Premium ladestamine vihjeid mis tahes riigist? Kui teil on Interneti-ühendus, me ei näe probleemi pärast meie nõuandeid, isegi kui sa oled Offshore saartelt. Aga jah, ei ole probleem teie riigis ei ole oluline.
 10. Kui palju liikmeks hind juurdepääsul sõnutsi PremiumTipping.com? Kuu tellimus - pääseda kõik Premium ladestamine 30 päeva - £9,99
  Kvartali tellimus - pääseda kõik Premium ladestamine 90 päeva - £24,99
  Poolaasta tellimus - pääseda kõik Premium ladestamine 180 päeva - 39,99 £
  Aastane tellimus - pääseda kõik Premium ladestamine 365 päeva - £59.99

  Mitte mingeid varjatud tasusid. Täiendavat tasu ei nõuta mingit erilist vihjeid. Kõik liikmelisuse tippige tahe anda juurdepääs kõigile Tipping perioodi jooksul tellimust. Kõik liikmelisuse automaatselt edasi ja saate tühistada igal ajal liikme territooriumil paiknev.
 11. Samal ajal muu saidi laadimise XXX £/ $/ € vihjeid või inimese kohta kuus, kuid te tasu lihtsalt £6,99 eurot kuus on olemas kvaliteedi erinevus? Ei ole kvaliteedi erinevusi. Infact meie koefitsiendid (Min 2,00 &Avg. koefitsiendid 3,00) ja streigi määr (65%) on viis kõrgem nende saidi laadimise 100 Tips/päevas. Meie 1. tasu on liikmed kasum tagasi. Nii et võtame tasu vaid murdosa liige teenustasud £6,99 võrrelda teiste saidile.
 12. Kui palju Tip pakute päevas?
  1. Iga päev ja vähemalt 45 + Tipping kuus keskm atleast 1 ots (aku)  Koefitsiendid 2.00
  2. Kõik Major Sport kaetud.
  3. Tõeline Bet kombineed jagatakse meil kaalul iga päev.
  4. Need kõik fantastiline funktsioonid maksta teile lihtsalt £9,99Teenustasu aktsepteerib läbi kõik krediitkaardid, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Perfect Money ja Neteller
  5. Tellimused olemas kohta iga kuu / 3 kuu/6 kuud / 1 aasta.
 13. Kuidas osta paketi Tipping või makstes krediitkaartide kaudu uue liikmeks / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. Mine Liitu kohe Leht
  2. Valige liikmeks Pass ja kliki järgmine, teile edastatakse makse töötleja saidi
  3. Kui makse lõpetatud, käivitub teie kontole 5-30min jooksul. Kui teie konto on aktiveeritud pärast 30min maksmise lõpetamist palun Kontakt siin
 14. Kui palju Tip pakute päevas?
  1. Iga päev ja vähemalt 30 + ladestamine kasutamisel keskmise atleast 1 ots (aku)  Koefitsiendid 2.00
  2. Kõik Major Sport kaetud.
  3. Tõeline Bet kombineed jagatakse meil kaalul iga päev.
  4. Need kõik fantastiline funktsioonid maksta teile lihtsalt £9,99Teenustasu aktsepteerib läbi kõik krediitkaardid, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill ja Neteller
  5. Tellimused olemas kohta iga kuu / 3 kuu/6 kuud / 1 aasta.
 15. Kui laadida otsa? Iga päev otsa on sees liikmesriigi piirkonnas saadaval ning ka meil saata teie registreeritud e-posti
  1. Liikme territooriumil paiknev : Uuendame iga päev hommikul. Saate logida oma andmed ja saada juurdepääsu
  2. Daily post : Samuti saadab iga päev otsa Email 2tundi enne valiku mängu alustada 1. otsa. Veenduge, et olete lisanud meie e-posti (-support@premiumtipping.com) loendisse Turvalised
 16. On minu info avalikes??
  1. Üksnes osa teabest on meil on oma email me ei jaga seda
  2. Meil ei ole oma makseandmeid; nad hallatakse usaldusväärse krediitkaardid töötlemine / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Võite unsubscribe uudiskirjaga igal ajal logige oma profiili
 17. Kas ma saan jagada oma sisselogimise andmeid?
  1. Siis on rangelt keelatud jagada oma sisselogimise andmed
  2. Teil võib jagada või müüa PremiumTipping.com ladestamine kuidagi
  3. Eespool kirjeldatud rikkumise tulemuseks viivitamatut keeld ilma toetuseta
  4. Eespool poliitika on rangelt tagamaks meie tasulisele liikmed saavad lisatasu-jootraha, et kauba eest tasutud.
 18. Kas teil on toetuse poliitika ja kuidas see toimib? Kõik müük on lõplik ja kõik maksud nende tellimusest ei tagastata.
  Meil on ka TOETUSE POLIITIKA Kuna tegemist on 100% digitaalne infosisu. Enne ostu lõpliku kinnituse lehel nupu veenduge, et mida oled korda on õige. Kui tekib mingeid probleeme meie teenust, võtke meiega kohe Toetust pilet
  Oleme ootel/blokeeritud kontole juurdepääsu õigused kui leidsime liige avatud Paypal vaidlused meie vastu ka pärast annab täieliku juurdepääsu meie veebilehte. Hoidke/plokk 3 päeva 14 päeva jooksul tellimuse tasumise registreeritud PayPal kestus.

  Pärast meie tasu saanud anname Accessi sisselogimise andmeid arvestades jooksul makse e-mail.
 19. Kuidas uuendada või Tühista minu liikmeks? Uuendamine : Kõik liikmelisuse maksta PayPal ei uuendata automaatselt, nii et sa ei pea muretsema umbes liikmelisus Expiring.If on jätnud uuendada või välja arvatud Paypal makse me meenutab teile tähtajast. Te saate käsitsi uuesti tellida liikme territooriumil paiknev. Loobu : Abonemendi tühistamist nõutakse vaid kui teil tellitud PayPal ja seda saab teha, avades Toetust pilet oma kasutajanime ja E-Mail.Payment kaudu tehtud muud, kui Paypal ei vaja kõikidest kuna on ühekordne makse. Pange tähele, et pärast tühistamist saate liituda iga kord, kui olete huvitatud tulevikus. !
 20. Millist makseviisi aktsepteerite? Võtame kõik suuremad krediitkaardid nagu Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Neteller ja paljud muud maksemeetodid.

 

Viisa Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill Neteller 18 pluss
 

 

 

 

 • Pakume nõuanded on tõeline Bet pookoksad
 •  
 • Min Avg. koefitsiendid 1,75
 •  
 • Ladestamine teenistus
 •  
 • Major Sport hõlmab
 •