שאלות נפוצות

 1. מי בחר/מרים/שוברי PremiumTipping, הם שהם לרעש על ידי צדדים שלישיים? כל ספורט בחירות/מרים/שוברי פורסם באינטרנט ב- PremiumTippings הם רק על ידינו. מכיוון שאנחנו להעלות מתעודות משלוח ההימור בדיוק מה אנחנו מסכנים מדי יום, אין הוכחה צד שלישי נדרש. כל פתקי פורסם בתוך לוח הבקרה חבר, כמו גם לשלוח לך דוא ל מדי יום. כל הבחירות הם שפורסמו כל היום ולשלוח גם דוא ל לפני שהמשחק מתחיל.
 2. מהו PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com הוא #1 ספורט המפנה פרימיום באתר שבו אנו מספקים שילם המפנה ספורט על מייג'ור ספורט עם תגיות ההימור אמיתי מה שאנחנו המוקד מדי יום. בצע מתעודות משלוח ההימור שלנו להרוויח רווח קבוע. . אנחנו לא סוכן הימורים, אנחנו אתר מסחרי שמוכרת עצה ההימורים, הידוע בשם "תשר" או "טיפים" על ידי העלאת מתעודות משלוח ההימור אמיתי מה אנחנו מסכנים מדי יום באזור חבר הוכחה.
  2. אנו רואים בשוק כדי להיות גורו שוק המניות, לא משחק הימורי ספורט. זה עבור ביצוע השקעות, בתקווה, רווחים.
  3. מאז 95% של ספורט למהמרים להפסיד כסף, הם בהחלט צריכים עזרה עם מתחיל לעשות רווחים.
  4. אז, אנו בוחרים הספורט הטוב ביותר גלגלי עם הסיכויים הממוצע של 2.00.
  5. כל יום, אנו מפרסמים את ההימורים טיפים והזדמנויות באתר שלנו, המכונה "תשר" או "טיפים" הנוגעים הרבה ספורט.
 3. איזה טיפים ספורט אתה מכסים? אנחנו מכסים כל כדורגל הגדולים, טניס, רוגבי, ספורט קריקט, ארצות הברית
 4. האם אתם מספקים ליחיד או משולבת/קומבי/טיפות טיפים? כל הטיפים שלנו הם טיפים משולבת/קומבי/מצבר. מקרה נדיר שאנו מספקים עצות לרווקים.
 5. מה מינימום הסיכויים אתם מספקים? . זה הסיכוי שלנו מינימום 2.00 והמקסימום הוא תלוי על לוח הזמנים ספורט ובטוחה ביום המסוים הזה.
 6. ? יש לך היסטוריה כל עצה או רקורד כל עצה? . כן, ההיסטוריה שלנו ניתן למצוא טיפים היסטוריה
 7. איך ניתן לקבל Tipping שלך? כל Tippings היומי שלנו נמצאים בתוך השטח חבר. לא נשלח כל הודעת דואר אלקטרוני. אנו נספק בפעם הבאה מפנה גם, כך אתה יכול פשוט כניסה-זמן ולקבל הטיפ.
 8. באיזה מטבע משתמשים, מהו חלקך לכל התערבות להחליק? אנו משתמשים £ (GBP). אנחנו מסכנים מקס £25 לכל התערבות Slip. לרווקים בדבר upto £250 לכל התערבות להחליק.
 9. ניתן להשתמש את גלגלי פרימיום, טיפים מכל מדינה? כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט, אנחנו לא רואים בעיה בעקבות הטיפים שלנו, אפילו אם אתה מן האיים Offshore. אז כן, אין בעיה, המדינה שלך. לא משנה.
 10. כמה חברות העלות עבור גישה תשר PremiumTipping.com? מנוי חודשי - גישה המפנה פרימיום כל 30 ימים - 9.99 £
  מנוי רבעוני - גישה המפנה פרימיום כל 90 יום - £24.99
  מנוי חצי שנתי - גישה פרמיה כל גלגלי 180 ימים - £39.99
  מנוי שנתי - גישה פרמיה כל גלגלי למשך 365 ימים - £59.99

  ללא עלויות נסתרות. אין תשלומים נוספים ייאספו עבור יש טיפים מיוחדים. כל החברות הקלד רצון לתת גישה Tipping כל לאורך כל תקופת המנוי. כל החברות מתחדש באופן אוטומטי, באפשרותך לבטל בכל עת בתוך שטח חבר.
 11. בעוד אחרים באתר טעינה XXX £/ $/ € לכל טיפים או לכל חודש אבל תשלום רק 6.99 £ לחודש יש הבדל באיכות? אין שום הבדל באיכות. Infact את הסיכויים שלנו (מין 2.00 &ממוצעת של הסיכויים 3.00) ושיעור השביתה (65%) הם סיכוי גבוה יותר מאשר אלה האתר לגבות 100 ליום/טיפים. השיקול הראשון שלנו הוא חברי רווח להחזיר. אז אנו גובים רק שבריר של דמי שירות חבר 6.99 £ להשוות אתר אחר.
 12. ? כמה טיפ אתם מספקים לכל יום?
  1. עצה Atleast 1 (מצבר) לכל יום, מינימום 45 + גלגלי Per Month with avg.  הסיכויים 2.00
  2. כל ספורט רב-סרן מכוסה.
  3. מתעודות משלוח ההימור אמיתי משותפים מה אנחנו מסכנים מדי יום.
  4. אלה תכונות פנטסטי כל יעלה לך רק 9.99 £דמי שירות מקבל באמצעות כל כרטיסי האשראי, Paypal, כסף מושלם, ביטקוין, סקריל, כסף מושלם &Neteller
  5. מנויים זמין על חודשי / 3 חודשים/חצי שנה / 1 שנה.
 13. כיצד אני קונה חבילה Tipping או להיות חבר חדש על ידי תשלום באמצעות כרטיסי אשראי / Paypal / כסף מושלם / ביטקוין / סקריל / Neteller?
  1. ללכת ל הצטרף עכשיו דף
  2. בחר את החברות מעבר ולחץ על הבא, אתה יועבר התשלום מעבד באתר
  3. עם סיום התשלום, החשבון שלך יופעל בתוך 5-30 דקות. אם החשבון שלך אינו מופעל לאחר 30 דקות של השלמת התשלום אנא איש הקשר כאן
 14. ? כמה טיפ אתם מספקים לכל יום?
  1. עצה Atleast 1 (מצבר) לכל יום, מינימום 30 + גלגלי Per Month with avg.  הסיכויים 2.00
  2. כל ספורט רב-סרן מכוסה.
  3. מתעודות משלוח ההימור אמיתי משותפים מה אנחנו מסכנים מדי יום.
  4. אלה תכונות פנטסטי כל יעלה לך רק 9.99 £דמי שירות מקבל באמצעות כל כרטיסי האשראי, Paypal, כסף מושלם, ביטקוין, סקריל &Neteller
  5. מנויים זמין על חודשי / 3 חודשים/חצי שנה / 1 שנה.
 15. היכן משיגים את הטיפ? הטיפ היומי הינם זמינים באזור בפנים חבר, גם שלחנו לדואר האלקטרוני שלך רשום
  1. בתוך השטח חבר : אנו מעדכנים כל יום בבוקר. כניסה עם הפרטים שלך ולקבל גישה
  2. דוא ל מדי יום : אנחנו גם לשלוח את 2Hrs מיילים עצה יומיים לפני הטיפ הראשון הבחירה להתחיל במשחק. ודא שהוספת לרשימת הבטוחים המייל שלנו, (! support@premiumtipping.com)
 16. הוא שלי מידע פרטי??
  1. החלק היחיד של המידע שיש לנו הוא הדוא ל שלך לעולם לא נחלוק את זה
  2. אין לנו את פרטי התשלום שלך; הם מטופלים על-ידי עיבוד כרטיסי אשראי אמין / Paypal / כסף מושלם / ביטקוין / סקריל / Neteller
  3. אתה יכול לבטל את המנוי לרשימת התפוצה בכל עת על-ידי כניסה לפרופיל שלך
 17. באפשרותך לשתף את פרטי ההתחברות שלי?
  1. אתה אסורות בהחלט לשתף את פרטי ההתחברות שלך
  2. אין להפיץ או למכור PremiumTipping.com המפנה בכל דרך
  3. הפרת לעיל יביא באן מיידית ללא החזר
  4. מעל מדיניות נאכף בקפדנות כדי להבטיח שלנו חברים ששילמו את גלגלי פרימיום אשר שילמו עבור.
 18. יש לך מדיניות החזר כספי, איך זה עובד? כל המכירות הסופי, כל המטענים ממנוי האלה ניתנים להחזרה.
  יש לנו אין החזר כספי מאז הוא תוכן דיגיטלי 100%. לפני שתלחץ על רכישה בדף אישור סופי, ודא כי מה שאתם רוצים על סדר נכון. אם אתה נתקל כל בעיה עם השירות שלנו, אנא פנה אלינו מיד כרטיס תמיכה
  יש לנו את הזכות להחזיק/לחסום לחשבון גישה אם מצאנו חבר פתחה Paypal מחלוקת נגדנו גם לאחר מתן גישה מלאה לאתר שלנו. משך החסימה/לחסום בין 3 ימים ל-14 ימים לפי החסימה מנוי תשלום באמצעות Paypal.

  לאחר קבלת התשלום שלנו אנו נספק מידע כניסה גישה לדואר האלקטרוני שלך שניתנו במהלך התשלום.
 19. כיצד ניתן לחדש או לבטל את החברות שלי? חידוש : כל החברות ניתן לשלם באמצעות Paypal יחודש אוטומטית, לכן אינך צריך לדאוג לגבי חברות Expiring.If זה הוא לא הצליח לחדש או התשלום המבוצע מלבד Paypal, אנחנו יזכיר לך על תאריך יעד. אתה יכול באופן ידני הוכפל בתוך שטח חבר. ביטול : ביטול מנוי נדרש רק אם אתה רשום כמנוי באמצעות Paypal, זה יכול להיעשות על-ידי פתיחת כרטיס תמיכה עם שם המשתמש שלך, E-Mail.Payment שנעשו באמצעות מלבד Paypal יהיה לא נדרש כל ביטול שכן הוא ביטול התשלום. שימו לב כי לאחר ביטול ניתן לצרף בכל פעם שאתה מעוניין בעתיד. !
 20. מה שיטת תשלום אתה מקבל? אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי הגדולות, כגון ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, גלה, דיינרס קלאב, JCB, Paypal, כסף מושלם, ביטקוין, סקריל, Neteller רבים בשיטות תשלום אחרות.

 

ויזה מאסטרקארד PayPal הכסף מושלם ביטקוין סקריל Neteller 18 פלוס
 

 

 

 

 • אנו מספקים את הטיפים מתעודות משלוח ההימור אמיתי
 •  
 • מינימום ממוצעת של הסיכויים 1.75
 •  
 • שירות ייחודי המפנה
 •  
 • מכסה ספורט רב-סרן
 •