Dažnai užduodami klausimai

 1. Kurie pasirinkite/kirtikliai/lapeliai PremiumTipping ir yra jie izoliacija iš trečiųjų šalių? Visi sporto pasirinkimai/kirtikliai/lapeliai internete paskelbtas PremiumTippings yra tik pas mus. Nes mes įkelti tiksli Bet lapeliai ką mes akcijų kasdien, jokių trečiosios šalies įrodymai būtini. Visi Posted lapeliai yra viduje valstybės valdymo skyde, taip pat siųsti elektroniniu paštu jums kasdien. Visi gi yra paskelbta kiekvieną dieną ryte ir taip pat siųsti elektroniniu paštu iki rungtynių pradžios.
 2. Kas yra PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com yra #1 Premium sporto suvertimą svetainę kur mes teikiame mokamas sporto suvertimą didelių sporto su Real Bet lapeliai ką mes akcijų kasdien. Sekite mūsų statymas lapeliai ir uždirbti stabilų pelną. Mes nesame yra lažybų, mes prekybos svetainę, kuri parduoda lažybų patarimai, žinomas kaip "išpilti" ar "Patarimai" įkelti nekilnojamojo Bet lapeliai ką mes akcijų kasdien valstybės srityje įrodymas.
  2. Manome, kad sporto lažybų rinkos vertybinių popierių rinka, ne žaidimas. Jis skirtas investicijas ir, tikiuosi, pelno.
  3. Nes 95 % sporto žaidėjų prarasti pinigus, jie tikrai reikia pagalbos su pradeda daryti pelną.
  4. Taigi, mes pasirinkti geriausias sporto suvertimą su vidutinė šansai į 2,00.
  5. Kiekvieną dieną, mes po lažybų patarimai ir galimybes mūsų svetainėje vadinamas "išpilti" ar "patarimų", susijusių su daug sporto.
 3. Kokios sporto patarimai jums viršelis? Mes padengti visus pagrindinius futbolo, teniso, regbio, kriketo, JAV sporto
 4. Ar jūs teikiate pažintys ar Combo/Combi/akumuliatorius patarimų? Visi mūsų patarimai yra Combo/Combi/akumuliatorius patarimai. Retais atvejais mes teikiame patarimus, pažintys.
 5. Koks minimalus KURSAI jūs teikiate? Mūsų minimalus ŠANSAI yra 2.00 ir daugiausiai priklauso nuo sporto tvarkaraštį ir užtikrintai tą ypatingą dieną.
 6. Ar turite bet Patarimas istorija ar įrašus bet koks patarimas? Taip, galima rasti mūsų istorija Patarimai istorija
 7. Kaip galite gauti savo suvertimą? Visi mūsų dienos Tippings yra yra valstybės teritorijoje. Mes nesiųsti el. lai¹kus. Mes suteiksime kitą lūžio kartą taip pat, kad jūs galite tiesiog prisijungti į laiką ir gauti patarimą.
 8. Kokia valiuta galite naudoti ir kas yra tavo statymas už statymą slydimo? Mes naudojame £ (GBP). Mes akcijų Max £25 per Bet slydimo. Vienišiams mes akcijų net iki £250 už statymą slydimo.
 9. Ar galiu naudoti savo Premium išpylimo, patarimai iš bet kurios šalies? Tol, kol turite interneto ryšį, mes nematau problemos mūsų patarimus, net jei esate iš Offshore salų. Taip taip, ne problema, jūsų šalyje neturi reikšmės.
 10. Kiek narystė kaina už prieigą prie išvertimo į PremiumTipping.com? Mėnesio prenumerata - pasiekti visus Premium suvertimą 30 dienų - £9,99
  Ketvirčio prenumerata - pasiekti visus Premium suvertimą 90 dienų - £24,99
  Pusmečio prenumerata - pasiekti visus Premium suvertimą 180 dienų - £39,99
  Metinė prenumerata - pasiekti visus Premium suvertimą 365 dienų - £59,99

  Jokių paslėptų mokesčių. Be papildomų mokesčių bus renkamos jokių patarimų. Visi narystės tipas bus suteikta prieiga prie visų virsmo laikotarpiu prenumerata. Visi narystės automatiškai atnaujinamas ir galite atšaukti bet kuriuo metu valstybės teritorijoje.
 11. O kitos svetainės apmokestinimo XXX £/ $/ € patarimai ar Per mėnesį, tačiau jūs mokestis tik 6,99 £ per mėnesį yra kokybės skirtumas? Nėra kokybės skirtumas. Iš tiesų mūsų šansai (Min 2,00 &vid. šansai 3.00) ir streikuoti norma (65%) yra būdas didesnis nei tų vietoje apmokestinimo 100 patarimai/dienai. Mūsų 1-asis svarstymas yra nariai pelno grįžti. Taigi mes už tik nedidelę valstybės paslaugų mokesčiai £6,99 palyginti su kitų svetainės.
 12. Kiek Patarimas galite pateikti per dieną?
  1. Atleast 1 Patarimas (akumuliatorius) Per dieną ir mažiausiai 45 + suvertimą Per mėnesį su vid.  Kursai 2.00
  2. Visų pagrindinių sporto, kuriems.
  3. Realus Bet lapeliai yra bendri ką mes akcijų kasdien.
  4. Šie visi fantastišką funkcijų kainuos tik £9,99Mokestis už paslaugą priima per visus kreditinės kortelės, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Perfect Money ir Neteller
  5. Prenumeratas galima dėl mėnesio / 3 mėnesiams/6 mėnesiams / 1 metų.
 13. Kaip pirkti suvertimą paketą arba tapti nauja nare mokėdami per kredito korteles / Paypal / Perfect Pinigai / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. eiti į prisijunk dabar Puslapis
  2. Pasirinkite narystės praeiti ir spustelėkite kitas, jums bus perduotos mokėjimo procesorius svetainės
  3. Kai mokėjimas baigtas, jūsų sąskaita bus aktyvuota per 5-30min. Jei jūsų sąskaita yra ne aktyvuota po 30min nuo pabaigos mokėjimo prašome Kreipkitės čia
 14. Kiek Patarimas galite pateikti per dieną?
  1. Atleast 1 Patarimas (akumuliatorius) už dieną ir mažiausiai 30 + suvertimą Per mėnesį su vid.  Kursai 2.00
  2. Visų pagrindinių sporto, kuriems.
  3. Realus Bet lapeliai yra bendri ką mes akcijų kasdien.
  4. Šie visi fantastišką funkcijų kainuos tik £9,99Mokestis už paslaugą priima per visus kreditinės kortelės, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill ir Neteller
  5. Prenumeratas galima dėl mėnesio / 3 mėnesiams/6 mėnesiams / 1 metų.
 15. Kur gauti patarimą? Dienos patarimas yra laisvas viduje valstybės teritorijoje ir taip pat mes siųsti el. paštą registruota
  1. Yra valstybės teritorijoje : Mes atnaujinti kiekvieną dieną ryte. Prisijungti su savo duomenis ir gauti prieigą
  2. Kasdien elektroninio pašto : Mes taip pat siųsti elektroninio pašto Patarimas kasdien 2Hrs prieš atrankos rungtynes pradėti 1 patarimas. Įsitikinkite, kad įtraukėte mūsų E-Mail (-support@premiumtipping.com) į savo patikimų sąrašą
 16. Yra mano informaciją privatus?
  1. Tik mes turime informacijos dalis savo elektroninio pašto adresą mes niekada nesidaliname ji
  2. Mes neturime savo mokėjimo informaciją; jie yra tvarkomi patikimų kreditinės kortelės apdorojimo / Paypal / Perfect Pinigai / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Galite atsisakyti mūsų pašto adresų sąrašo bet kuriuo metu prisijungti prie savo profilio
 17. Galite bendrinti savo prisijungimo informaciją?
  1. Jums griežtai draudžiama dalintis savo prisijungimo duomenis
  2. Jūs negalite platinti ar perparduoti PremiumTipping.com suvertimą niekaip
  3. Pažeidžiant aukščiau rezultatas bus nedelsiant uždrausti be grąžinamosios išmokos
  4. Virš politika yra griežtai vykdoma mūsų mokamos nariams gauti priemoką išpylimo, jie sumokėjo už.
 18. Ar turite grąžinti politikos ir kaip jis veikia? Pardavimas yra galutinis ir visus mokesčius nuo tos prenumeratos yra negrąžinamas.
  Mes turime a JOKIŲ SUMOKĖTŲ SUMŲ GRĄŽINIMO POLITIKA kadangi tai yra 100 % skaitmeninio turinio. Prieš spustelėdami pirkimo galutinio patvirtinimo puslapyje, įsitikinkite, kad ką jūs apie užsakymą yra teisinga. Jei patiriate problemų su mūsų paslauga, susisiekite su mumis nedelsiant Support Ticket
  Mes palaikykite/blokuoti prieigą teises, jei mes nustatėme valstybės atidaryti Paypal ginčai prieš mus net po suteikiant pilną priėjimą prie mūsų svetainės. Palaikykite/blokas nuo 3 dienų iki 14 dienų pagal PayPal abonentinis mokestis sulaikymo trukmė.

  Gavęs mūsų mokėjimo mes suteiksime prieigą prisijungimo informaciją į el. paštą metu mokėjimo.
 19. Kaip atnaujinti arba narystę nutraukti? Atnaujinimas : Visi narystės mokami per Paypal yra atnaujinami automatiškai, todėl jums nereikia jaudintis apie narystės Expiring.If jis yra nepavyko atnaujinti arba mokėjimas nei Paypal, mes jums priminti mokėjimo dienos. Jūs galite rankiniu būdu iš naujo užsisakyti valstybės teritorijoje. Atšaukti : Prenumeratos atšaukimas reikalaujama tik jei esate užsiprenumeravę per Paypal ir tai galima padaryti atveriant Support Ticket su savo vartotojo vardą ir E-Mail.Payment atliekami per išskyrus Paypal nebus reikalaujama panaikinimą yra vienas ne mokėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad panaikinus galite prisijungti prie kai jus domina ateityje. !
 20. Kokį mokėjimo būdą ar jūs sutinkate? Mes priimame visos pagrindinės kredito kortelės kaip Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Neteller ir daugelis kitų mokėjimo būdai.

 

Vizos Master Card PayPal Perfect Pinigai Bitcoin Skrill Neteller 18 plius
 

 

 

 

 • Mes teikiame patarimai yra realus Bet lapeliai
 •  
 • Min vid. šansai 1,75
 •  
 • Unikalus lūžio paslaugos
 •  
 • Apima didelių sporto
 •