Bieži uzdotie jautājumi

 1. Kam atlasiet/cērtes/potzari PremiumTipping un tie ir tie izturīgs trešajām personām? Visi sports atlases/cērtes/potzari pie PremiumTippings ievietojis online ir tikai pie mums. Jo mēs augšupielādēt precīzu likmi izslīd mums pieteica katru dienu, ir vajadzīga trešās puses pierādījumu. Visas grāmatotas pavadzīmēs atrodas dalībvalsts kontroles panelis, kā arī nosūtīt e-pastu, lai jūs katru dienu. Visas cērtes ir publicēts ik dienas rītā, kā arī sūtīt e-pastu pirms mača sākuma.
 2. Kas ir PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com ir #1 Premium sporta noglabāšanas vietu kur mēs nodrošinām maksā sporta Tipping par lielajiem sporta ar reālās likmes pavadzīmēm to, ko mēs likta katru dienu. Sekojiet mūsu likmes pavadzīmēm un nopelnīt stabilu peļņu. Mēs neesam bukmeikers, mēs esam komerciālām tīmekļa vietnēm, kas pārdod derības konsultācijas, kas pazīstams kā "izgāšanas" vai "padomi", augšupielādējot reālā likme pavadzīmēm to, ko mēs pieteica ikdienas Member Area pierādījums.
  2. Mēs uzskatām, ka sporta derību tirgu ir akciju tirgus, nav spēle. Tas ir paredzēts veikt ieguldījumus un, cerams, peļņa.
  3. Tā kā 95 % no sporta bettors zaudēt naudu, viņi noteikti ir vajadzīga palīdzība ar sāk gūt peļņu.
  4. Tātad, mēs izvēlamies labākos sporta noglabāšana ar vidējās likmes 2.00.
  5. Katru dienu mēs ieskaitām derības padomus un iespējas mūsu mājas lapā, kas pazīstama kā "izgāšanas" vai "padomi", kas attiecas uz daudziem sporta.
 3. Kādu sporta padomi jūs segt? Mēs aptver visas galvenās futbola, tenisa, Regbijs, Cricket, ASV sporta
 4. Vai varat sniegt Singles vai Combi/Combo/uzkrājējs padomi? Visi mūsu ieteikumi ir Combi/Combo/uzkrājējs padomi. Retos gadījumos mēs sniedzam padomus par Singles.
 5. Kādu minimālo LIKMES varat sniegt? Mūsu minimālās likmes ir 2.00 un maksimālā summa ir atkarīga konkrēto dienu pēc sporta grafiks un pārliecināti.
 6. Vai jums ir padoms vēsture vai jebkurš Padoms uzskaite? Jā, mūsu vēsture ir atrodams Padomi vēsture
 7. Kā var saņemt jūsu noglabāšana? Visi mūsu ikdienas Tippings ir iekšpusē Member Area. Mēs nesūtiet jebkādu e-pastu. Mēs nodrošināsim lūzuma nākamreiz arī tāpēc, ka jūs varat tikai pieteikšanās brīdī un saņemt padomu.
 8. Kuru izmantojat valūtas un kāda ir jūsu runa par vienu likmi pavadzīmi? Mēs izmantojam £ (GBP). Mēs pieteica Max £25 par vienu likmi Slip. Singles mēs pieteica līdz pat £250 par vienu likmi pavadzīmes.
 9. Var izmantot jūsu piemaksu noglabāšana padomus no jebkuras valsts? Ja vien jums ir interneta savienojums, mēs neredzu problēmu, ievērojot mūsu padomus, pat tad, ja esat no Offshore Islands. Tātad, jā, nav problēmu, jūsu valstī nav nozīmes.
 10. Cik daudz dalības izmaksas piekļūstot noglabāšanai PremiumTipping.com? Mēneša abonements - piekļūt visiem prēmiju noglabāšana 30 dienas - £9,99
  Reizi ceturksnī abonements - piekļūt visiem prēmiju noglabāšana 90 dienas - £24,99
  Pusgada abonements - piekļūt visiem prēmiju noglabāšana 180 dienas - £39,99
  Gada abonements - piekļūt visiem prēmiju noglabāšana 365 dienas - £59.99

  Nav slēptu maksu. Nekādas papildu maksas iekasēs par jebkuru īpašu padomi. Visas dalības tips tiks dota pieeja visiem Tipping visā abonēšanas periodu. Visas dalības, tiek automātiski atjaunotas un jums var atcelt jebkurā laikā iekšpusē Member Area.
 11. Kamēr citas vietas iekasējot XXX £/ $/ € par padomi vai par vienu mēnesi, bet izmaksas tikai £6.99 mēnesī ir jebkuras kvalitātes atšķirība? Nav nekādas kvalitātes atšķirības. Faktiski mūsu izredzes (Min 2.00 &vid. likmes 3,00) un streiku likmi (65%) ir veids, kā augstākas nekā tās vietā iekasējot 100 padomi/dienā. Mūsu 1 apsvērums ir locekļu peļņu atpakaļ. Tātad mēs maksu tikai daļu no dalībnieku ēdināšanas maksām £6,99 salīdzināt ar citu vietni.
 12. Cik daudz Tip jums sniegt katru dienu?
  1. Atleast 1 Tip (akumulators) par vienu dienu un vismaz 45 + noglabāšana mēnesī ar vid.  Likmes 2.00
  2. Iekļauti visi Major Sports.
  3. Reālā likme orderi tiek koplietoti katru dienu mēs pieteica.
  4. Šie visi fantastisks līdzekļi jums izmaksās tikai £9,99Pakalpojuma maksa akceptē cauri visas kredītkartes, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Perfect Money &Neteller
  5. Pieejami abonementi uz ikmēneša / 3 mēneši/6 mēneši / 1 gads.
 13. Kā nopirkt paciņu noglabāšana vai kļūt par jaunu locekli, maksājot ar kredītkartēm / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. doties uz pievienojies tagad Lapa
  2. Atlasiet dalībnieku caurlaides un noklikšķiniet uz tālāk, jums tiks nosūtīts maksājumu procesors vietnes
  3. Kad maksājums ir pabeigta, jūsu konts tiks aktivizēts 5-30min laikā. Ja jūsu konts nav aktivizēts pēc 30min no maksājumu pabeigšanu Lūdzu Sazinieties ar šeit
 14. Cik daudz Tip jums sniegt katru dienu?
  1. Atleast 1 Tip (akumulators) par vienu dienu un vismaz 30 + noglabāšana mēnesī ar vid.  Likmes 2.00
  2. Iekļauti visi Major Sports.
  3. Reālā likme orderi tiek koplietoti katru dienu mēs pieteica.
  4. Šie visi fantastisks līdzekļi jums izmaksās tikai £9,99Pakalpojuma maksa akceptē cauri visas kredītkartes, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill &Neteller
  5. Pieejami abonementi uz ikmēneša / 3 mēneši/6 mēneši / 1 gads.
 15. Kur saņemt padomu? Dienas padoms ir pieejami iekšpusē Member Area, un arī mēs nosūtījām uz jūsu reģistrēto e-pasta
  1. Iekšpusē Member Area : Mēs atjaunina katru dienu no rīta. Login ar sīkāku informāciju un iegūt piekļuvi
  2. Ikdienas e-pastu : Nosūtām arī ikdienas Tip e-pastu 2 stundas pirms atlases Match Start 1st tip. Pārliecinieties, ka esat pievienojis sarakstam droši mūsu e-pastu (un support@premiumtipping.com)
 16. Mana informācija ir privāts?
  1. Vienīgā informācija esam ir jūsu e-pastu, mēs nekad daļa tā
  2. Mums nav savu maksājumu informāciju; tos apstrādā uzticamo kredītkartes apstrādes / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Jūs varat atrakstīties mūsu adresātu sarakstu jebkurā laikā, ieejot savā profilā
 17. Savu pieteikšanās informāciju varētu koplietot
  1. Jums ir stingri aizliegts dalīties savu pieteikšanās informāciju
  2. Jūs nedrīkstat izplatīt vai tālākpārdot noglabāšanas, PremiumTipping.com nekādi
  3. Pārkāpjot iepriekš radīs tūlītēju aizliegumu bez kompensācijas
  4. Virs politikas stingri tiek ieviesta, lai nodrošinātu mūsu maksā locekļiem saņemt piemaksu noglabāšana, ka viņi maksā par.
 18. Vai jums ir atmaksas politika un kā tas darbojas? Visas pārdošanas gala un visas izmaksas no šiem abonēšanas ir neatmaksājamas.
  Mums ir NEVIENS KOMPENSĀCIJAS POLITIKU kopš tā laika tas ir 100 % digitālo saturu. Pirms noklikšķināt uz pirkuma galīgā apstiprinājuma lapā, pārliecinieties, vai ko jūs esat par kārtībā ir pareiza. Ja jums rodas jebkādas problēmas ar mūsu pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums uzreiz Support Ticket
  Mums ir tiesības turēt/bloķēt piekļuvi konstatējot dalībvalstīm atvērt Paypal strīdi pret mums pat pēc tam, kad dod pilnu piekļuvi mūsu mājas lapā. Aizturēšanas/bloķēt no 3 dienām līdz 14 dienām saskaņā ar Paypal abonēšanas maksājuma aizturēšanu ilgumu.

  Pēc mūsu maksājuma saņemšanas, mēs nodrošināsim piekļuve pieteikšanās informācija jūsu e-pastu laikā maksājums.
 19. Kā var atjaunot vai atcelt savu dalību Atjaunošana : Visas dalības maksā caur Paypal tiek atjaunots automātiski, tāpēc jums nevajag uztraukties par dalību Expiring.If neizdevās atjaunot vai maksājums, kas nav Paypal, mums atgādinās par izpildes datumu. Jūs varat manuāli atkārtoti parakstīties iekšpusē Member Area. Atcelt : Abonementa anulēšanas vajadzīga tikai tad, ja ir parakstījušies caur Paypal, un to var izdarīt, atverot Support Ticket ar savu lietotājvārdu un E-Mail.Payment, kas veikti, izmantojot izņemot Paypal nebūs nepieciešama jebkādu atcelšanas, jo tas ir vienreizējs maksājums. Ievērojiet, ka pēc anulēšanas varat pievienoties tad, kad esat ieinteresēts nākotnē. !
 20. Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat? Mēs pieņemam visas nozīmīgākās kredītkartes, piemēram, Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Neteller un daudzi citi apmaksas veidi.

 

Vīzas Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill Neteller 18 plus
 

 

 

 

 • Mēs sniedzam padomus ir reālā likme pavadzīmēm
 •  
 • AVG. likmes min 1.75
 •  
 • Lūzuma unikāls pakalpojums
 •  
 • Aptver lielu sporta
 •